.

.

Климарното светло од Cuddl Duds Women's andsенски плус удобно јадро на топол топол долг ракав на врвот на долгиот ракав

Климарното светло од Cuddl Duds Women's andsенски плус удобно јадро на топол топол долг ракав на врвот на долгиот ракав

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Врвот на вратот на вратот на екипажот на удобно јадро на јадрото е одлична опција за положување, ќе ве задржи топло и суво со додадениот елемент на влага. Фабриката на полиестер/рајон/спандекс има удобност за гушкање на телото совршено за положување или носење самостојно. Побарајте ја топлата нозе за удобно јадро за удобност за да се спарите на овој врв (продадено одделно). Ткаенината е 62% полиестер 33% рајон и 5% спандекс Тери што ќе му даде удобност и подвижност на телото.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата