.

.

Без граници јуниори елек и ме, сет со 2 парчиња

Без граници јуниори елек и ме, сет со 2 парчиња

DEN 303.84

Количината на стоката
Това е достапна

Стилот го направи лесен. Ова две за едно комбо го украде шоуто без елек и сет на граници. Едноставно поставете го елекот над вклучениот мета и стил со вашиот омилен пар фармерки и лекари за да се стави заедно. Само на. Материјал : елек : 65% полиестер/35% памук; Tee : 97% полиестер/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. сет вклучува : 1 маица и 1 елек. Те : стил на пуловер; екипаж; кратки ракави. Елек : предниот дел на копчето; V-врат; без ракави; Сеопфатна шема или цврста боја; исечен. Елек и мета поставени за жени од без граници.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата