.

.

Машки Спортски Панталони Геометриска Разгорена Хартиена Кеса Половината Удобна Пролет Божиќ За Работа Тренингот Шорцеви Панталони За Намалена

Машки Спортски Панталони Геометриска Разгорена Хартиена Кеса Половината Удобна Пролет Божиќ За Работа Тренингот Шорцеви Панталони

DEN 383.36

Количината на стоката
Това е достапна

Аксхд машката облека вклучува панталони, шорцеви, блузи, јакни и многу повеќе.АКСХД панталоните се совршени за удобно секојдневно носење, без разлика дали лежите, работите или пешачите, ова се совршен пар за вас. Изработена од висококвалитетна ткаенина која ја задржува својата форма и има супер мек проток. Со опуштено вклопување и доволно истегнување за да се движиме со вас, нашите панталони се задолжителни работи за да ја завршите вашата листа на задачи или да се опуштите со пријателите за време на викендот.Стиловите се како што следува : Товарни Панталони За Мажи,Спортски Панталони За Мажи,Машки Панталони За Див Товар,Машки Панталони,Машки Панталони За Фустани,Панталони За Мажи,Машки Карго Панталони,Работни Панталони за Мажи,Машки Пижами панталони итн.. Аксхд Машки Спортски Панталони Геометриска Разгорена Хартиена Кеса Половината Удобен Пролетен Божиќ За Работни Шорцеви За Вежбање Панталони За Намалена Цена. Големина Табела : Големина : С Големина : Мал Струк : 75см/29.53" Колк : 106см/41.73" Должина : 97см/38.19" нога уста : 17см/6.69"Големина : М Големина : Среден Струк : 80см/31.50" Колк : 112см/44.09" Должина : 99см/38.98" нога уста : 17.5 см/6,89"Големина : Л Големина : Голем струк : 85см/33,46" колк : 118см/46,46" должина : 101см/39,76" нога уста : 18см/7,09"Големина : Xl Големина : Х-голем струк : 90см/35,43" колк : 124см/48,82" должина : 103см/40,55" нога уста : 18,5 См/7,28"големина : xxl големина : 2x-голем Струк : 95cm/37,40" колк : 130cm/51,18" Должина : 105cm/41,34" Нога Уста : 19cm/7,48"големина : xxxl големина : 3x-голем струк : 100cm/39,37" колк : 136cm/53,54" должина : 107см/42.13" нога уста : 19.5 см/7.68". Карактеристики : 1.Материјал : пријателска за кожата и дише, густа ткаенина, преголема, мека и удобна, дише и може да се носи. 2.Дизајн : дизајн на затворање На Врвки, машки спортски панталони со џебови, еластични лежерни панталони со цврста боја, извонредна изработка, дизајн на еластично отворање на ногата. 3.Големини : машки еластични панталони за потење на половината достапни in S-2 XL, ве Молиме погледнете ја табелата со големини пред да нарачате. 4. Прилики : машките панталони за чиста Стока се совршени за повеќето прилики во животот, џогирање, трчање, качување, спиење, релаксирање, секојдневно носење, јога, работа, празници, фотографија, училишна облека, без разлика дали носите или испраќате пријатели и семејство се добар избор. Информации за производот : Сезона : Четири Сезони. Пол : Мажи. Повод : Отворено Повик. Материјал : Полиестер. Должина На Панталони : Целосни Панталони. Тип На Шема : Цврст. Дебелина : Стандард. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1 Парчиња Машки Панталони. Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата