.

.

Машки Пејсли Дизајн Фустан Елек И Машна ВРАТОВРСКА Бела Боја Боути Сет За Костум Смокинг

Машки Пејсли Дизајн Фустан Елек И Машна ВРАТОВРСКА Бела Боја Боути Сет За Костум Смокинг

DEN 398.24

Количината на стоката
Това е достапна

Сосема Нов Бренд Везувио Наполи Дизајниран Во Италија Елек и Боути сет. Машки Елек За Фустан Од Пејсли Дизајн Со Машна Со Иста Шема и Боја И Изработен од Ист Материјал За Совршено Совпаѓање. Големина : Среден (ремен прилагодлив грб за совршено вклопување) Големина На Градите : 40 овој елек Е Достапен во нашите огласи во следните големини : XS (Големина На Градите : 36), S( Големина На Градите : 38), M (Големина На Градите : 40), L (Големина На Градите : 42) XL (Големина На Градите : 44), 2 XL (Големина На Градите : 47), 3 XL (Големина На Градите : 50) И 4 XL (Големина На Градите : 53). Ве молиме Проверете Ги Нашите Други Огласи За Повеќе Бои За Дизајн На Пејсли И Големини На Елеци За Облекување и Машнички, Кошули и Машнички. Појавување Елек И Лак Вратоврска Во Собата. Машки Фустан Елек Со Машна Вратоврска Иста Боја Направена од Истиот Материјал За Совршено Совпаѓање Со ремен прилагодлив грб за совршено вклопување. Овој елек Е Достапен во нашите огласи во следните големини : XS (Големина На Градите : 36), S( Големина На Градите : 38), M( Големина На Градите : 40), L( Големина На Градите : 42) XL (Големина На Градите : 44), 2 XL (Големина На Градите : 47), 3 XL( Големина На Градите : 50), 4 XL (Големина На Градите : 53), 5 XL( Големина На Градите : 58) И 6 XL( Големина На Градите : 62). Целосен Елек За Грб со ремен прилагодлив грб за совршено вклопување. Одлично за носење со костум или смокинг.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата