.

.

Џорџтаун Кедар роуз фт. Кружен Килим-Отпорен На Дамки Реверзибилен Голем Сообраќај

Џорџтаун Кедар роуз фт. Кружен Килим-Отпорен На Дамки Реверзибилен Голем Сообраќај

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Подобрете го изгледот на вашиот внатрешен или надворешен простор со овој традиционален тепих со дезен во софистицирани бои. Направено во САД од 100% натурализиран полипропилен, тој е отпорен на дамки, бледнее и мувла. Реверзибилниот дизајн обезбедува двојно повеќе абење, што го прави издржлив избор за области со голем сообраќај.Спецификацииоблик : Тркалезна големина на лекот : 4х4материјал : 100% Натурализирана полипропиленеконструкција : Рачно Водени : 30 ден против какви било производствени дефекти карактеристики реверзибилен отпорен на дамки Голем Сообраќај - SKU : CLNM3868 Џорџтаун Кедар роуз 4 стапки. Круг Килим-Дамка Отпорни Реверзибилен Голем Сообраќај.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата