.

.

ИЗДУВНИ ПРОИЗВОДИ 00-ИСТРАЖУВАЧ 4.0 Л ПРИГУШУВАЧ ЗА ДИРЕКТНО ВКЛОПУВАЊЕ-МСЛ МАКСИМАЛНО Вклопување изберете: 2001-ФОРД ЕКСПЛОРЕР, ФОРД ЕКСПЛОРЕР XLT

ИЗДУВНИ ПРОИЗВОДИ 00-ИСТРАЖУВАЧ 4.0 Л ПРИГУШУВАЧ ЗА ДИРЕКТНО ВКЛОПУВАЊЕ-МСЛ МАКСИМАЛНО Вклопување изберете: 2001-ФОРД ЕКСПЛОРЕР,

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Ап издувни гасови пригушувач изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и изработка. Ние произведуваме пригушувач за издувни гасови за речиси секој автомобил на патот денес. Пригушувачот за издувни ГАСОВИ АП се достапни за употреба на пат и надвор од патот и се дизајнирани за сите временски услови. АП 700453 Издувни Пригушувач Дополнителни Карактеристики Пригушувач Тип : Збунет. Одговара Изберете : 2001-2003 ФОРД ЕКСПЛОРЕР 6 Цил 4 Л 2000 ФОРД ЕКСПЛОРЕР ХЛТ 6 Цил 4 Л 2000-2001 МЕРКУР ПЛАНИНАР 6 Цил 4 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата