.

.

Сет на маица и џогерки во Jacеклин РАГЛАН

Сет на маица и џогерки во Jacеклин РАГЛАН

DEN 319.84

Количината на стоката
Това е достапна

Запознајте ги вашите нови назначени PJs. Сетот за пижами со 2 парчиња Jacеклин е оној што повторно ќе го изберете во мека, дишечка ткаенина која се чувствува како сон. Функција на Раглан и совпаѓање џогери за удобен, координиран изглед. Материјал : 97% полиестер/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. 2-парчиња сет вклучува : маица и џогери. Маица : опуштено вклопување; вратот на екипажот; стил на пуловер; долги ракави; ребрести манжетни; печатење на сите. Панталони : опуштено вклопување; висок пораст; Повлечен стил; печатење на сите. 2-парчиња маица и пижами од џогерс поставени за жени од lyаклин.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата