.

.

Чорапи на глуждот и екипажот на глуждот и екипажот на детето, 20-пакувања, големини 0M-5T

Чорапи на глуждот и екипажот на глуждот и екипажот на детето, 20-пакувања, големини 0M-5T

DEN 255.84

Количината на стоката
Това е достапна

Зачувајте и заштедете на асортиман на чорапи на глуждот и екипажот од Wonder Nation. Овие унисекс чорапи се неопходен додаток на гардеробата на вашето малечко со придобивки како удобна пети, перничето стапало и додадено истегнување - вашето дете ќе биде поставено за цел ден на забава! Вклучува 20 пара чорапи. Отворено со ребра. Детали за цвест на пети. Глужд и перница. 98% полиестер/2% спандекс. Машина за перење. Увезени. 20-пакувања разновидни унисекс чорапи од Wonder Nation.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата