.

.

Облечување со салата од желба-коска Гуакамол Ранч Фл Оз

Облечување со салата од желба-коска Гуакамол Ранч Фл Оз

DEN 57.28

Количината на стоката
Това е достапна

Сматете ги пупките за вкус со некои облекувања на ранчот на гуакамол. Го комбинира ладниот, кремаст вкус на ранчот на желби со авокадо и кромид. Додадени се други зачини за да се даде облекување без глутен неодолив вкус. Користете го овој лек за да донесете оброци во живот. Облечете се салати и натопи или користете го за да го подобрите вкусот на сендвичот на мисирка. Заменете го за сино сирење или спарете го со крилја. Оваа 140-калории по облекување на порција е добар извор на омега-3 ала и не содржи холестерол. Исто така е без сируп од пченка со висока фруктоза. Облечување со вкус на желба-коска од гуакамол : вкусно на салати и одлично како натопи. Содржи 720mg ала по порција што е 45% од дневната вредност. Нема сируп од пченка со висока фруктоза. Облекувањето со желби без глутен доаѓа во 15 fl oz.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата