.

.

Акихол Женски Работни Чизми Удобни Женски Каубојски Чизми Каубојски Чизми Гроздобер Зашилен Прст Зимски Чизми Со Врвки Чизми Од Средината На Телето

Акихол Женски Работни Чизми Удобни Женски Каубојски Чизми Каубојски Чизми Гроздобер Зашилен Прст Зимски Чизми Со Врвки Чизми

DEN 799.84

Количината на стоката
Това е достапна

Женски Чизми Со Средно Теле Aut И Зима Модерен Еднобоен Патент Со Тока Удобни Женски Чизми Средно Теле Опис : . Пол : Жени, Девојки. Горниот Материјал : СТП. Единствен Материјал : Гума. Сцени : Внатрешна И Надворешна, Мода, Слободно Време. Стил : Удобен, Секојдневен, Едноставен. Стил На Пети : Кружен Прст. Висок Стил На Пета : Квадратна Пета. Тип На Затворање : Патент. Чевли Пета Висока : 5см/1.97". Висина на платформата : 1,5 см/0,59". Должина на цевката : 35см/13.78". Обем на цевка : 35см/13.78". Пакет : 1 Пар Женски Чевли. ЗАБЕЛЕШКА : Големината ќе биде помала поради конкавен дизајн ви предлагаме да ја изберете соодветната големина според должината на стапалото. Премиум стп кожа, цврста поддршка и груби и подготвени детали го прават најдобриот избор за оние кои се сериозни во врска со квалитетните обувки. Дизајн на патент за погодно вклопување. Цементната конструкција нуди долготрајно абење и флексибилност. Кадифената постава ги одржува вашите стапала удобни цел ден. Вештачки надворешен ѓон обезбедува влечење и издржливост на разновиден терен за да го одржите вашиот цврст чекор.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата