.

.

Fabritio 13 16 BAY прозорец со двојна завеса за завеси 20 -36

Fabritio 13 16 BAY прозорец со двојна завеса за завеси 20 -36

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Додадете модерен допир на вашите заливски прозорци со нашите нови 13/16 "Двоен прозорец со дијаметар за залив со дијаметар. Инчи и централното парче се прилагодуваат од 38 до 72 инчи. Оваа заливска шипка е исто така достапна како единечна шипка за завеси. Вклучува : прачка за прозорец за залив, финалиња и хардвер за монтирање . Проекција на предната прачка : 6.375 "Проекција на задната прачка : 3,75". Конечно мерење : 4 "W x 3-1/5" H x 2/5 "D. Центарната шипка се протега од 38-72" страничните шипки се протегаат од 20-36 ". Челична шипка и метална финална.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата