.

.

Емсон Личен Педи Нога Систем За Нега

Емсон Личен Педи Нога Систем За Нега

DEN 369.92

Количината на стоката
Това е достапна

Features Педи Нога Систем Карактеристики На Производот Како што се гледа НА ТЕЛЕВИЗИЈА. Ги отстранува калусите. Лесно за чистење. Ја отстранува сувата кожа. Бонус тампонирање ролери. Оставете ја кожата мазна и полирана!. Батеријата работи 2500 ВРТЕЖИ во МИНУТА. ® 2015 Емсон ® Сите Права Се Задржани. Личен Педи Од Лорант? е заштитен знак На Производи 2 Мало, Ад. Лиценциран За Е. Мишан И Синови, Ад.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата