.

.

Зделки на Црниот петок

Зделки на Црниот петок

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Договори за црн петок! Torchestar 10ft 20 LED Rattan Ball String Lights, за Божиќ, роденден, забава, свадба, домашна самовила, батерија, управувана батерија, топла белагенерска ефикасна : управувана од 3*АА батерии, 80% заштеда на енергија од традиционалната апликација за Божиќни стринг светла : Божиќ и Орнамент на други празници, користен затворен или на отворено со предупредувачки распоред : 20 светла/сет, интервал на топка од ратан : 6 инчи; продолжува да работи дури и една од изгорени топката со ратан или изборот на режими на работа со Missing2 : постојан режим на осветлување и трепкање; Проценето работно време : 48 часаматеријал : Направено од природно растение за лозови, нетоксично, без зрачење, отпорен на пауза и кул за допир на пресврт на ратан во форма на топка, прави убава декорација. Закачете ги овие разноврсни топки во затворено и на отворено како засилувач на расположение! 20 топки рамномерно се шират низ низа од 10 метри долга со интервали од 4 инчи. Низата се напојува со компактен пакет за напојување (потребни 3 парчиња АА батерија), што ја прави инсталацијата можна практично во каде било. Преклопниците за вклучување/исклучување/блиц се наоѓаат на кутијата за батерии. Ова светло за светло на LED на Rattan Ball е дизајнирано со шармантна топла бела боја која е совршена за домашна декорација. Лесната топка е изработена од природен ратан (фабрика за лоза) и приложи LED светло што е толку одземање (0,06 W/топка) што можете да уживате во 48-55 часа време на осветлување со батерии од 3 пати. Lifeивотниот век, што значи дека веројатно ќе ја рециклирате оваа низа за употреба на следната година. Акциониран со оваа енергетска ефикасна, заштеда на пари и нежна LED стринг светлина, ви посакуваме најдобра сезона на празници досега! СпецификацијаМатеријал : Вине ратандиаметар на ратан топка : 1,58 INCHESSSTRING Должина : 10 -тина интервал : 6 инчиважа : 0,06 W/LED; 1.2 W/Stringbattery Тип : 3*АА батерија (не е вклучена) проценето време на работно време : 48 HRSWATER Оценка за докажување : IP44 (жица светлина); IP20 (кутија за батерии) Notethis Производот не треба да остане без надзор. Не користете ја оваа светлина близу до кој било извор на топлина и не ги чувајте ги на дофат на деца под 3 години. Не висат предмети од електричниот кабел, ниту од бакарната жица. Оваа светлина не е водоотпорна, држете ја подалеку од вода, дожд или снежен пакет1*LED стринг светлина1*кутија за батерија прикачена транспарентна кутија за батерии. Трае 48 часа. 2 начини на работа. LED стринг светла. За заштеда на енергија.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата