.

.

Главни вештачки цвеќиња од жолт сончоглед mi букет

Главни вештачки цвеќиња од жолт сончоглед mi букет

DEN 719.84

Количината на стоката
Това е достапна

Главни работи на жолт сончоглед мешавина букет, вештачки цвет. Сончогледите сјаат светло во жешкото лето, овој букет е толку истакнат да вклучува само цветни сончогледи, со само мал дел од зеленило и странични цвеќиња, што најдобро ја искористи моќта на таков летен знак, сите го знаат пристигнувањето на летото само со поглед на ова букет. Правилно време е да го обновите вашиот дом со неколку снопови сончогледи сега. Се одликува со вашиот домашен агол, кујна или просторија за студии со таков жесток букет. Секогаш е добро да се разладува и да се врати силата ментално кога сте дома од работа со исцрпено тело. Пробајте го ова да го доживеете страсниот амбиент. Донесете ги дома сега. Погоден за украсување дневна соба, спална соба, кујна, канцеларија. Главни вештачки вештачки цвеќиња од 20,5 ". Сите големини се приближни мерења.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата