.

.

Трговска марка ликовна уметност „реклама 11“ платно уметност од гроздобер лавои

Трговска марка ликовна уметност „реклама 11“ платно уметност од гроздобер лавои

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Уметник : Гроздобер лавоејебјект : People Style : Modern-Century Modern Product Тип : Галерија обвиткано платно Арттис подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има двојка што седи заедно пред табелата.ms. Лавои е уметник со голем интерес за историјата на уметноста, кој ги вклучува не само старите мајстори, туку и гроздобер рекламна уметност, која во голем број случаи ја создадоа некои од најпознатите уметници на денот. Омилени епохи се ера на уметноста Ново и Арт Деко, но сè што е убаво и гроздобер лавои „реклама 11“ платно уметност.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата