.

.

Попуст Бермуди За Мажи Шорцеви Тенок Фит Цврст Среден Струк Директно Копче За Патент Сплит Панталони Шорцеви, Морнарица

Попуст Бермуди За Мажи Шорцеви Тенок Фит Цврст Среден Струк Директно Копче За Патент Сплит Панталони Шорцеви, Морнарица

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Ироинид Попуст Бермуди За Мажи Шорцеви Тенок Фит Цврст Среден Струк Директно Копче За Патент Сплит Панталони Шорцеви, Морнарица Карактеристики : Сезона : Сите Шорцеви погодни за атлетски / мускулести изградени, ја покажува вашата прекрасна крива. Стеблата за пливање се погодни за сите прилики, и за внатрешни и за надворешни активности. Како што се : одење,трчање,теретана,пливање, на плажа или дома итн. Лесни удобни шорцеви за пливање што дишат, лесна и брза сува ткаенина, покриен еластичен појас со врвка за влечење. Кратки костими за капење совршени за пливање, сурфање, релаксирање на сонце, играње плажа или базен, пливање, трчање и тренинг. Сезона : четири сезони пол : малеокација : отворено, слободно време, дневен материјал : памучен стил : мода, одмор, Хаваифит : Одговара на големината на дебелината : стандардно како да се исчисти : рачно миење ладно, закачување или сушење што добивте : 1 ЕЕЗ Машки шорцеви Ироинид Попуст Бермуди За Мажи Шорцеви Тенок Фит Цврст Среден Струк Директно Копче За Патент сплит панталони шорцеви,морнарица. Добар квалитет и прифатлива цена. Меката ткаенина не и штети на вашата кожа и е удобна за носење. Удобно, слободно време и стилски. Големината на облеката е релативно помала, се препорачува да се избере поголема големина. Било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ви служиме. Големина : М Големина. : СРЕДНО САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 84см/33.07 "Колк : 100см/39.37" Должина : 57см/22.44 " Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 88см/34.65 "Колк : 104см/40.94" Должина : 58см/22.83 " Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 92см/36.22 "Хип : 108см/42.52" Должина : 59см/23.23 " Големина : ХХЛ Големина. : 2x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Половината : 96cm/37.80 "Хип : 112cm/44.09" Должина : 60cm/23.62 " Големина : XXXL Големина. : 3 X-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Половината : 98cm/38.58 "Хип : 116cm/45.67 " Должина : 61cm/24.02". тери шорцеви. шорцеви џебови. песна шорцеви. гордост шорцеви мажи. менс атлетик шорцеви зелена.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата