.

.

Дорман 700 - Панел Трим Задржувач-Внатрешни Работи-Форд Вајт Одговара изберете: 1987-ФОРД КРУНА ВИКТОРИЈА, 1990-ЛИНКОЛН ТАУН АВТОМОБИЛ

Дорман 700 - Панел Трим Задржувач-Внатрешни Работи-Форд Вајт Одговара изберете: 1987-ФОРД КРУНА ВИКТОРИЈА, 1990-ЛИНКОЛН ТАУН

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Изграден од квалитетни материјали, овој повеќенаменски држач ја обезбедува истата функција и разноврсност како и оригиналниот држач за опрема што обезбедува долг работен век. Со над 80.000 производи поддржани од тим инженери и експерти за производи со седиште во Соединетите држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механичари во дворот и самостојни низ Северна Америка. Идеална замена - овој држач одговара на вклопувањето и функцијата на оригиналниот држач за опрема за оваа апликација на возилото. Квалитетен материјал - овој држач е изработен од издржлив материјал за долготрајна услуга. Разновиден дизајн-овој држач е погоден за различни автомобилски намени. Одлична вредност - овој дел нуди оригинален квалитет на опремата по конкурентна цена. Достапна поддршка - секој дел Од Дорман е поддржан од сертифицираниот тим за техничка поддршка НА ДОРМАН. Дополнителни Карактеристики Боја : Бела. Одговара Изберете : 1987-1993 ФОРД КРАУН ВИКТОРИЈА 1990-1994 ЛИНКОЛН ТАУН АВТОМОБИЛ 1983-1986 ФОРД РИБАР КРУНА ВИКТОРИЈА 1980-1982 ФОРД ООД 1980-1993 МЕРКУР ГРАНД МАРКИЗ 1980-1983 ФОРД ФЕРМОНТ 1980-1983 МЕРКУР ЗЕФИР 1980-1982,1987-1991 меркур маркиз И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата