.

.

Налепница за Ѕид од животни Блескави Отпечатоци Од Розова Шепа Со Неправилни Форми Шема Спална Соба Ѕид Налепница За Деца Куче Симпатична Тематска Соба Декор-Голе?

Налепница за Ѕид од животни Блескави Отпечатоци Од Розова Шепа Со Неправилни Форми Шема Спална Соба Ѕид Налепница За Деца Куче

DEN 326.24

Количината на стоката
Това е достапна

Барате да го прилагодите вашиот дом или канцеларија со убаво дизајнирани ѕидни налепници? Дизајнот со Винил е вашата едношалтерска продавница за висококвалитетни и достапни налепници, дизајнирани да ги задоволат вашите уникатни преференции. Ние сме 3 генерација, семејна, Американска компанија силно основана да биде оддалечена од клиентите, работејќи на испорака на иновативни, квалитетни и трендовски дизајни кои се вклопуваат во секоја домашна или канцелариска средина. Ако некогаш сте имале кора од налепница, оставете бел остаток или оштетете ја бојата кога одите да ги отстраните, ја разбираме фрустрацијата и нервозата што ја предизвикува, бидејќи токму тоа сценарио го придвижи нашето семејство да започне Со Дизајн со Винил пред повеќе од 15 години. Горди сме што нудиме врвна опција која ги елиминира проблемите со отстранување што доаѓаат со масовно произведени налепници. Нашите налепници користат висококвалитетен, чист, воден, низок леплив винил кој може целосно да ги искористи вистинските богати бои за кои се способни нашите најнови печатачи во целосна боја. Лесни Чекор По Чекор Инструкции : нашите дизајни доаѓаат претходно маскирани правејќи го поставувањето на налепницата што е можно поедноставно за брза и лесна примена, без проблеми. Разноврсна Големина за Секој Тип На Просторија : Оваа Налепница За Кучиња Од Животни има Мерење од 12 инчи(ширина) х 9 инчи(висина). Информации за дизајнот : ве Молиме имајте предвид дека сликата не ја претставува вистинската големина на налепницата и е само пример за тоа како може да изгледа налепницата. Бојата на налепницата е бојата прикажана на сликата.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата