.

.

Мери Максим Милан Предиво

Мери Максим Милан Предиво

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Ова прекрасно меко скитничко предиво е 80% акрилик и 20% волна. Милан Предиво : Тежина категорија : 3. Грижа : машинско перење. Исушете рамно, не избелувајте, не пеглајте, не сушете чисти. Доаѓа во различни бои. Секој продаден одделно. Увезени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата