.

.

Фанко Винил Злато 5: Лил Вејн

Фанко Винил Злато 5: Лил Вејн

DEN 223.52

Количината на стоката
Това е достапна

Одете На Злато во вашата музичка колекција со новата фанко Злато лил вејн премиум винил фигура. Лил вејн ја носи својата класична облека со црвени елеци за оваа колекционерска облека висока 5 инчи. Златото е совршен начин да одбележите некои од вашите омилени, иконски музички уметници во вашата колекција, и секоја фигура доаѓа во елегантна кутија подготвена за прикажување, која лесно се реди со Други Златни колекционерски предмети. Винилната фигура е висока 5 инчи. Висок 5 Инчи. Винил. Увезени. Од Фанко.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата