.

.

Стандарден Регулатор На Притисокот На Горивото ЗА Пр, Стандарден Одговара изберете: 1995-ФОРД КОНТУРА, 1995 - МЕРКУР МИСТИК

Стандарден Регулатор На Притисокот На Горивото ЗА Пр, Стандарден Одговара изберете: 1995-ФОРД КОНТУРА, 1995 - МЕРКУР МИСТИК

DEN 7168.00

Количината на стоката
Това е достапна

Стандарден Регулатор На Притисок НА Гориво PR206, Стандарден Стандарден Регулатор На Притисок На Гориво PR206, Стандарден Избор На Вклопување : 1995-1997 ФОРД КОНТУРА 4 Цил 2 Л 1995-1997 МЕРКУР МИСТИК 4 Цил 2 Л 1996-1999 форд БИК 8 Цил 3,4 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата