.

.

Креативна БАЊА КАП58МУЛТ од страна на од страна на во. Ткиво

Креативна БАЊА КАП58МУЛТ од страна на од страна на во. Ткиво

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Мозаик инспириран од медитеранот во пастелни нијанси измиени од сонце се отпечатени во нашата 100% завеса за туширање со памучна патка.Стилизирајте го вашиот дом со мебел што е пример за вашиот исклучителен вкус. Изберете од неверојатна низа релаксирачки и луксузни кревети, софи, маси и многу повеќе за да добиете совршено парче прибор за секој простор во вашиот дом или канцеларија.6 5 на 8 х 6 5 на 8 х 6 1 на 2 инчи. Ткиво. Спецификацииза : 6 5 на 8 х 6 5 на 8 х 6 1 на 2 инчи.- ШКУ : ЦТВБП5857 Креативна Бања Капри Бутик Ткиво : Мерки 8 "х 8 " х 8". Исчистете со мека влажна крпа. 100 проценти керамика.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата