.

.

Делинте Дх Цела Сезона П225 60Р 98Х Патничка Гума

Делинте Дх Цела Сезона П225 60Р 98Х Патничка Гума

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Delinte DH2 P225/60 R16 98hoverview DH2 Од Delinte е гума за изведба на сите сезони. Идеален за употреба на Теренци, Теренци и возила за турнеи, DH2 комбинира влечење преку целата година со долг животен век на шарите и тивко ослободување. 50,000 милја ограничен производител шара гаранција живот. Асиметричниот дизајн овозможува конзистентно влечење. Технологијата на тивок жлеб го заробува воздухот за да ја минимизира бучавата од патот. Дизајнот на рамената промовира подолг век на траење. Големина : P225/60 R16. Опсег на оптоварување : СЛ. Производот Може Да Варира Од Сликата. Тркало/Раб Не Се Вклучени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата