.

.

Дизни Пиксар Автомобили Молња Меквин Возило

Дизни Пиксар Автомобили Молња Меквин Возило

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Дизни Пиксар Автомобили 3 возила се тркаат во! Секоја возбудлива 1 : 55 скала умре-фрлија возило карактеристики верен на филм детали, тркалање тркала и, во нашата нова сезона, некои вклучуваат двострана пластична колекторска картичка и брошура на нашата целосна умре-фрлија линија! Започнете или проширете ја колекцијата На Автомобили со големи тркала за личност како Молња Меквин, Круз Рамирез, Џексон Сторм, Мис Фритер, Смоки, кул тркачи и класични фаворити како Матер, Наредник, Сали и Док. Ние сме секогаш додавање на нови Автомобили возила, премногу, па можете да уживате во акција и се смее со умре-фрла од сите три филмови и имаат најдобар карактер колекција на тркала! Секое возило се продава одделно. Дизни / Пиксар Автомобили 3 Молња Меквин Возило : Возраст : 3Ј+. Нови 1 : 55 скала умре-фрлија карактер возила Од Дизни/Пиксар Автомобили 3!. Верен на филм декос и детали истакнете ја секоја личност. Широк спектар на кул нови и омилени класични ликови со повеќе додадени неколку пати годишно!. Рекреирајте автомобили акција и се смее со умре-фрла во други асортимани од сите три филмови! Секое возило се продава одделно,. Материјал-Пластика. Боја-Црвена.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата