.

.

Уникатен Разбој Мунк Вита Килим Сина Крема 9 ' 12 '2 Правоаголник Медалјон Модерен Совршен За Дневна Соба Кревет Трпезарија Канцеларија

Уникатен Разбој Мунк Вита Килим Сина Крема 9 ' 12 '2 Правоаголник Медалјон Модерен Совршен За Дневна Соба Кревет Трпезарија

DEN 3216.32

Количината на стоката
Това е достапна

Додадете бои за мешање и реална длабочина во секоја просторија со нашата Колекција Вита. Овој килим е достапен во различни стилови, вклучувајќи апстрактен, современ и гроздобер. Од различни бои, форми и големини, постојат многу опции за избор. Секој Тепих За Собирање Вита е единствен во себе. Деца И Миленичиња Пријателски. Голема вредност, висок квалитет и многу издржлив. Упатства за нега : редовно Вакуумирајте и чистете на самото место. Овој килим е отпорен на дамки, отпорен на избледување, без пролевање и лесен за чистење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата