.

.

Време и вистинско женски фармерки на земјоделски култури

Време и вистинско женски фармерки на земјоделски култури

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Кажете здраво на класично - време и фармерки со директно нозе на Тру во исечена силуета. Комбинираат удобност и стил во фармерките на овие жени со висок дизајн и навестување на тексас на истегнување за да се движите со вас. Разновидни и удобни, овие фармерки ги покривте за лежерни викенди со мета и резервоарот или поладни денови со џемпер од бучен џемпер. Исклучиво на. Материјал : сива киселина/темна гроздобер/измиена црна : 99% памук/1% спандекс; Лесен гроздобер : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина 4. одговара : права нога; исечен. Подигање и инсејм : високи; 25 ”Inseam. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : 5 џебови имаат најважни работи. Карактеристики : Дизајн на тексас на истегнување. Фармерки на женски растителни култури од време и Тру.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата