.

.

Центрични Делови Диск Сопирачка Рампа Постави П N:309.04350

Центрични Делови Диск Сопирачка Рампа Постави П N:309.04350

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Центрични Делови Диск Сопирачка Рампа Постави P/N : 309.04350 Диск Сопирачка Рампа Stop Tech Спорт Сопирачките Влошки stoptech; КАРАКТЕРИСТИКИ : Инженеринг Перформанси Рампа/Директна ОЕ Замена Низок Шум И Прашина/Подолго Рампа И Роторот Живот Подобрена Педалата Чувство И Одговор 100 Проценти Позитивни Обликувани За Конзистентно Се Чувствуваат Изгорени За Да Се Промовира Побрзо Кревет-Во Ое Стил Анти-Пискам Шипки За Управување Со Бучава Висока Максимална Работна Температура Конзистентен Коефициент На Триење Преку Опсег На Температура Без разлика дали Возите Спортски Автомобил, Теренец, Камион или Спортски Компактен, Слотот За Напојување Има Ротор на Сопирачките за Вашето Возило. Со над 1200 фитинзи за возила, Слотот За Напојување е неприкосновен лидер во роторите за замена со високи перформанси. Ние пионериравме во бизнисот со роторот на перформансите пред неколку години и оттогаш никогаш не сме го изгубиле фокусот. Прво дојде Нашата Моќ Слот гас дупчиња О. е. замена ротори. И за клиентите на кои им треба малку дополнителна брутална во нивните сопирачки, развивме Крио ротори За Напојување И Слот За Напојување Плус големи комплети за сопирачки. Тука Во Слот За Напојување живееме со едно едноставно мото : Врвниот квалитет е еднаков на премиум перформансите. Ние веруваме дека сите наши производи мора да го надминат вклопувањето, завршувањето и перформансите на Оригиналната Опрема на вашиот автомобил. Значи, нема да најдете ниту еден економски ротор што се крие во нашата програма. Затоа сме познати Како Професионалци За Сопирање На Перформансите!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата