.

.

Борба против Туберкулоза, ФАП Постер, Постер Печатење Од Научен Извор

Борба против Туберкулоза, ФАП Постер, Постер Печатење Од Научен Извор

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Борба против Туберкулоза, Постер НА ФАП, Печатење На Постер Од 1941 година Од Научен Извор (24 х 36) ќе направи совршен додаток на вашиот дом или канцеларија или примач на подароци. Ова лиценцирано Ликовно Печатење беше репродуцирано На Врвна Тешка Берзанска Хартија која ги доловува сите живописни бои и детали за оригиналот. Овој прекрасен Отпечаток На Постер За Ликовна Уметност е подготвен за закачување или врамување и бродови во преголема цевка за максимална заштита. Борба против Туберкулоза, Фап Постер, 1941 Постер Печатење Од Научен Извор (24 х 36).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата