.

.

Нови Жени Плус Големина V Вратот Долна Облека Долна Облека Елек Култура Жица Слободен Градник S-3XL

Нови Жени Плус Големина V Вратот Долна Облека Долна Облека Елек Култура Жица Слободен Градник S-3XL

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 34 Биста : 64-80см/25.20-31.50"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 36 Биста : 68-84см/26.77-33.07"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 38 Биста : 72-88см/28.35-34.65"Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 40 БИСТА : 72-92СМ/28,35-36,22"големина : 2хл сад : 12 велика Британија : 14 ЕУ : 42 БИСТА : 80-96см/31,50-37,80"големина : 3хл сад : 14 велика БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 44 биста : 84-100см/33,07-39,37"содржина на пакетот : 1 ПАРЧЕ ЦЕВКА ВРВНА ДОЛНА ОБЛЕКА ЗА ДНЕВНО замена, ИМА МНОГУ БОИ ЗА ИЗБОР ЗА да ги исполнат вашите различни Барањаеластичен и дише : градникот со цевки без прерамки е еластичен И дише. Ги задоволува потребите на повеќето типови гради и ја намалува можноста за случајно изложување.Лесно се совпаѓа : може да се носи под кошули, фустани, Внекови со низок крој или лабави врвови. Исто така, лесно може да се носи во лето и да создава различни стилови според вашите сопствени навики за носењепријателски за кожата горниот дел од цевката е изработен од вискоза и еластан, нема подлога за сунѓер, можете сами да ги додадете влошките за градите ако сакате, мек е и удобен, нема да предизвика никакво оштетување на притисокот во градите.Цветни Чипка Цевка Врвот : Прерамки, беспрекорна, без долна жица цевка врвот со цветни чипка шема, светлина и еластична. Овој градник без прерамки можете да го комбинирате со резервоар без грб или еден од нашите удобни, лабави резервоари без ракави за кул забава со отворени страни долна облека е изработена од чипка и полиестер,еластична нежна чипка и мрежести материјали, што е удобно и меко за носење, а без грижи ја гребеат кожата. долна облека со длабок В-врат, видлива чаша од тантела, мала декорација на лак во пределот на градите. мини должина со прилагодливи ремени за шпагети помагаат посовршено да ги држите градите, ги истакнува нозете. долна облека е едноставен, но многу симпатичен комплет за долна облека. Чистата мрежа и цветната чипка ја прават оваа флертувачка бебешка кукла да создаде примамлива и илузивна убавина. Чувство прекрасно кога сте во него и многу убаво да се носат за забава со љубовник. Отворен-Назад уникатниот дизајн на овој комплет за супер долна облека може да ја зголеми љубовта на паровите, во жешките ноќи. Совршен за Меден Месец, Денот на Вљубените, Божиќ, Брачна Ноќ и секој посебен момент за вас и вашиот љубовник.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата