.

.

Фурино Индо Агол Лувер Врата Кабинет, Еспресо

Фурино Индо Агол Лувер Врата Кабинет, Еспресо

DEN 3199.84

Количината на стоката
Това е достапна

Фурино Индо Бања Серија е одличен начин за складирање и прикажување дома во бањата. Всушност, не само што одговара на бањите, туку и добро се вклопува во дневната соба, спалната соба, кујната, канцеларијата итн. Користените материјали се лесонит со средна густина (МДФ) кои се тестираат со цврстина и издржливост. Оваа серија се состои од полици, кабинети и комбинација од двете за подобро да одговараат на вашите потреби. Собранието е лесно со дадените чекор-по-чекор инструкции и хардверски пакет. Упатства за нега : избришете ја со чиста амортизирана крпа. Избегнувајте употреба на груби хемикалии. Сликите се наменети за илустрација. Сите декор предмети не се вклучени во оваа понуда. Изграден ОД МДФ за зголемена издржливост и сигурност Доаѓа во стилски еспресо и едноставна опција За Бела боја Дизајнирана да одговара совршено и да користи простор За користење Доволно простор За складирање И организација Лесно склопување со обезбеден хардвер и упатства. Капацитет на тежина по полица : 10 фунти Димензија На Производот : 23.62 (W) 31.50 (H) x 11.81 (D) Furinno Индо Агол Лувер Врата Кабинет, Еспресо.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата