.

.

Ремек дела Официјално лиценцирани NCAA Охајо Државата Buckeyes Дама Игра На Табла За Семејства И Деца возрасти И Нагоре

Ремек дела Официјално лиценцирани NCAA Охајо Државата Buckeyes Дама Игра На Табла За Семејства И Деца возрасти И Нагоре

DEN 2719.84

Количината на стоката
Това е достапна

Ако сте обожавател на Државните Баки Во Охајо, тогаш ќе ви се допаднат овие официјално лиценцирани Ремек-Дела NCAA Ohio State Buckeys Дама Игра На Табла. Оваа класична игра на дама е еден тон забава за деца и возрасни на возраст од 6 и повеќе години, и тоа е одличен начин да ја покажете гордоста на Државните Баки во Охајо. Оваа дама игра доаѓа со 25 охајо држава баки дама парчиња, 8 шлем кралот парчиња, игра табла, 1 налепница лист, и лист со инструкции. Затоа, подгответе се да ги ставите своите вештини на тест и крунисајте се шампионот на дама! Таблата за игри мери и доаѓа со 24 парчиња дама, 8 парчиња крал, 1 лист со налепници и лист со инструкции. Оваа класична игра на дама е еден тон забава за деца и возрасни на возраст од 6 и повеќе години. Ако сте обожавател на Државните Баки Во Охајо тогаш ова официјално лиценцирани Ремек Дела NCAA Охајо Држава Баки Дама Игра На Табла е за вас!. Крунисајте се дама шампион на универзумот со оваа возбудлива игра на табла!. Ремек-дела стои зад своите производи и гарантира вашето задоволство.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата