.

.

Попрскан Желе Од Брах Јајца Од Птици Велигденски Бонбони оз

Попрскан Желе Од Брах Јајца Од Птици Велигденски Бонбони оз

DEN 119.68

Количината на стоката
Това е достапна

Попрсканите Јајца Од Птици Од желе на брах се вкусни желе грав во форма на шарени, попрскани велигденски јајца. Ова пакување грав од желе доаѓа во овошни вкусови, вклучувајќи цреша, портокал, лимон, вар и сина малина. Овие шарени желе грав направи голема велигден бонбони кошница кутии И велигден јајце бонбони полнила. Печење нешто слатко? Користете торба за да додадете неверојатно изненадување на вашите десерти! Тие ги прават најдобрите бонбони украси за кекси или бонбони украси за колачиња за да ја додадат таа посебна искра. Овие мали вреќи со желе грав се вистинскиот избор за вас и за сите ваши гости. Без разлика дали правите некои забави или ги мешате во вашиот сад за бонбони, сите ќе се вратат за повеќе Од Овие велигденски задоволства. Споделете што повеќе Од Овие Бонбони велигденски јајца за да го направите секој велигден многу посладок. Функција Корист 1 Доаѓа Наскоро. Функција Корист 2 Доаѓа Наскоро. Функција Корист 3 Доаѓа Наскоро.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата