.

.

Денсо 471 - Компресор Ц со Спојка Одговара изберете: 2009 - ТОЈОТА КОРОЛА, 2008-ТОЈОТА СКИОН

Денсо 471 - Компресор Ц со Спојка Одговара изберете: 2009 - ТОЈОТА КОРОЛА, 2008-ТОЈОТА СКИОН

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Како еден од најголемите СВЕТСКИ добавувачи на Ое На Компресори A/C, ЕДИНИЦИТЕ ДЕНСО се специфицирани од повеќето големи производители на возила. ДЕНСО Прв Пат Одговара Компресорите За Климатизација Се произведуваат и тестираат според најстрогите стандарди ЗА ОЕ за неспоредливи перформанси. ВО ДЕНСО, собираме се што знаеме како производител на системи за климатизација за да ви ја донесеме најквалитетната линија на фабрички нови компресори на располагање. Кога станува збор за нови компресори, не можете да направите подобро отколку да одите со единица произведена од добавувачот НА ОЕ. ВО ДЕНСО, ги знаеме овие единици подобро од кој било, бидејќи првично ги дизајниравме. Нашите компресори се изградени за да ја исполнат ненадмината репутација На Денсоγ за технолошка супериорност. Можете да се опуштите знаејќи ДЕКА ДЕНСО ќе ви го даде вистинскиот дел и вистинското вклопување, за прв пат. Денсо 471-1607 А/Ц Компресор Со Број На Дел Од Спојката : 471-1607. Марка : Денсо. Забелешки : А/Ц Компресор ДЕНСО е снабдувач НА ОЕ за ова возило. Состојба : Нова.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата