.

.

Божиќно Време 7,5 Стапки Предлит Зимска Земја На Чудата Тенок Зелен Елка СО ЕЗ Поврзете Топли БЕЛИ LED Светла

Божиќно Време 7,5 Стапки Предлит Зимска Земја На Чудата Тенок Зелен Елка СО ЕЗ Поврзете Топли БЕЛИ LED Светла

DEN 2239.84

Количината на стоката
Това е достапна

7,5 стапки. Зимската Земја На Чудата е вештачка Новогодишна елка Од Божиќ. Овој модел се одликува со природна тенка силуета со исклучително живописно зеленило и целосно метална конструкција на гранки со шарки. Божиќното Време ги произведува најреалните дрвја на пазарот, со сите долгорочни придобивки што доаѓаат со поседување вештачко дрво. Замислете никогаш повеќе да не мора да купувате, исецкате и да плаќате за друго природно дрво. Со Зимската Земја На Чудата, едноставно расплетувајте надвор од складиштето и украсете! Иглите на дрвјата се конструирани од неалергенски и отпорни на пламен материјали, а потоа обоени во повеќе нијанси на зелена боја, така што нема две исти. Заедно овие детали создаваат изглед на природно дрво и едвај бараат одржување. Дизајнирана да трае, Оваа Зимска Елка На Земјата на Чудата ќе стане централен дел од вашата празнична сезона уште многу години. Зимска Земја на Чудата вештачка Елка. Стои 7,5 стапки. високо со 38-во. дијаметар. Традиционална целосна силуета со живописно зеленило. Метална шарки гранка изградба. Висококвалитетни пвц игли. Пренасочено СО ОСВЕТЛУВАЊЕ НА ЛЕР низа. Отпорен на пламен и неалергенски. Број на совети : 1000. Број на активни светилки : 350. Лесно се преклопува назад во тенка силуета за лесно складирање.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата