.

.

Надворешен Двор Трем Лулка Адирондак Чаир, Црвено

Надворешен Двор Трем Лулка Адирондак Чаир, Црвено

DEN 9760.00

Количината на стоката
Това е достапна

Совршен додаток за вашиот двор и двор, овој надворешен Стол За Лулка Адирондак е совршена комбинација на стил и функционалност со неговиот современ дрвен дизајн отпорен на временски услови. Неговата висококвалитетна поли пластична конструкција и уникатната минималистичка изработка го прават прекрасно надополнување на секој софа, стол или комплет за разговор што го имате. Изработен имајќи го предвид вашиот декор на отворено и двор, овој стол За Лулка Адирондак ќе додаде поп боја и рустикален стил во вашиот дом! Сетот Вклучува : Две (2) Столчиња За Лулка. Hdpe Полиетилен Пластика. Времето И УВ Отпорни. Класичен Удобен Дизајн На Адирондак. Достапни Се Повеќе Опции Во Боја. Потребно Е Едноставно Склопување.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата