.

.

Ханес Американа Машка И Голема Машка Графичка Маичка, Големини С-3ХЛ

Ханес Американа Машка И Голема Машка Графичка Маичка, Големини С-3ХЛ

DEN 247.84

Количината на стоката
Това е достапна

Ханес Американа Машка И Голема Машка Графичка Маичка, Големини S-3 XL лесна маичка изработена со врвен памук со прстен за исклучителна мекост. Современ стајлинг со потенок фит. Обложени ракави и дното. Лента од рамо до рамо за издржливост. 4.5 мл 100% рингспун памук. ХЛ. Рустис Гаража. Мажи. Ханес. Екипажот. Краток Ракав.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата