.

.

Нурисон Графи Геометриски Бел 3'9 5'9 Област Килим

Нурисон Графи Геометриски Бел 3'9 5'9 Област Килим

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Прекрасно смела и прекрасно графичка, Колекцијата на килими од областа Графикс Од Нурисон е предодредена да испорача преобразувачки допир на драматична привлечност во секоја просторија. Достапно во возбудлива низа современи палети на бои и моќност од долготраен полипропилен за лесна нега, секој возбудлив килим е за извонредна леснотија и сензационален стил. Низа топчиња што се преклопуваат создаваат волшебна енергија и живост во Овој Графикс килим. Зрачните кружни обрасци во нежно сина, бела и беж боја красат суптилно поле со слонова коска во излив на современ талент. Задебелени, зрачни обрасци на дискот во слонова коска, морнарица, сина и беж. Напредно моќ разбој изградба за одлична вредност и квалитет. Идеален за умерени сообраќајни области како спални соби или дневни соби. Лесно чистење и одржување на самото место. Килим рампа препорачува. Поради деталната конструкција на нашите килими, и рачно изработени и машински изработени, големини може да варираат до три инчи во ширина или должина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата