.

.

Инктастична Булдог Младинска Маица

Инктастична Булдог Младинска Маица

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Прекрасно кученце булдог. Inktastic Buldog Tween Краток Ракав Маица Унисекс Азалеа М. 5.0 мл., претходно намален 100% памук. Пепелта е 98/2 памук/полиестер, А Атлетската Хедер е 90/10 памук/полиестер. Црната Хедер и Сите Ретро Бои се 50/50 памук/полиестер. Беспрекорна јака од 1х1 ребро. Печатени во САД/Увезени од Различни Земји. куче кучешки кучешки маици деца деца дете дванаесет облека облека тинејџерски.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата