.

.

Реверзибилен резервоар за девојчиња во Авиа, големини 4- & плус

Реверзибилен резервоар за девојчиња во Авиа, големини 4- & плус

DEN 511.84

Количината на стоката
Това е достапна

Со уникатен реверзибилен дизајн, овој врв на резервоарот Авиа е како да се добие два во еден! Супер мек со мешавина од ладни бои и отпечатоци за забавен и удобен изглед. Измешајте и совпаѓајте се со спортски шорцеви во Авиа и хеланки за да создадете крајниот атлетски изглед. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Деколте : вратот на лажичката. Затворање : стил на пуловер. Ockебови : Ништо. Ракави : без ракави. Карактеристики : цврсти бои или печатење на сите; реверзибилен дизајн. Тенк со резервоарот Авиа за девојчиња.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата