.

.

Стискајте ги девојките sateen панталони со комунални џебови, големини 7-12

Стискајте ги девојките sateen панталони со комунални џебови, големини 7-12

DEN 319.68

Количината на стоката
Това е достапна

Надградете го нејзиниот обичен стил со Sateen пантолоните на Стик. Како фармерки, но различни, овие тенки панталони се направени со допир на стрии за вклопување што се чувствува добро како што изгледа. Предните џебови за комунални услуги додаваат трендовски допир што ќе го сака. Едноставно, спарете ги со забавно мета или качулка и тргнете ја вратата. Материјал : 61% памук/36% полиестер/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Тенок. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : Два предни џебови за комунални услуги и два џебови за лепенка. Карактеристики : истегнете ја ткаенината. Sateen панталони за девојчиња од стискање.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата