.

.

Миленичиња Прва MLBPA Mike Trout Mesh Jersey за кучиња и мачки - Лиценциран мек поли -котон дрес

Миленичиња Прва MLBPA Mike Trout Mesh Jersey за кучиња и мачки - Лиценциран мек поли -котон дрес

DEN 399.84

Количината на стоката
Това е достапна

Официјално лиценциран Jerseyерси на кучиња MLBPA Вашето домашно милениче ќе стане обожавател #1 со ова миленичиња прво облечете го вашето куче со оваа симпатична и модерна маичка и подгответе се за игра со овој ден на MLB, лиценциран Jerseyерси! Дизајнирано да одговара на вашето домашно милениче со максимална удобност и издржливост! Овој уникатен дрес на кучиња има печатено име на екранот од уникатни и шарени артикли за облека до забавни и разиграни играчки и додатоци. Работејќи со најновата технологија, нашите креативни дизајнери избираат од најквалитетни материјали за да обезбедат трајна, уникатна и иновативна стока за миленичиња. Нашите фабрики ги следат највисоките стандарди на упатства за безбедност за да обезбедат безбедност на вашето домашно милениче, истовремено обезбедувајќи долготраен производ. Лиценцирани производи за миленичиња од ПЕТ Прво. Миленичиња прва MLBPA Mike пастрмка мрежа Jerseyерси за кучиња и мачки - Лиценциран мек поли -котон - Среден.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата