.

.

Среден Запад 32 Висока дрвена порта, жица мрежа, проширува 29 -широко 50

Среден Запад 32 Висока дрвена порта, жица мрежа, проширува 29 -широко 50

DEN 800.00

Количината на стоката
Това е достапна

Чувајте го вашето домашно милениче безбедно и безбедно со дрвената порта на миленичиња од Мидвест. Достапно во два стила, тој е дизајниран да одговара на различни потреби и разни простори во семејниот дом. Користете го за да го задржите вашето домашно милениче подалеку од просторијата со убав мебел или да се осигурате дека тие остануваат надвор од собата на бебето. Проширната порта за миленичиња, исто така, помага да се обезбеди привремена бариера за која било област на куќата додека ги забавувате гостите. Може дури и да се користи за да се задржи ново кученце подалеку од тепих области додека тој е обучен. Оваа порта за миленичиња од Midwest Wire Mesh има лесен и преносен дизајн. Лесно за инсталирање без алатки потребни за склопување, портата на кучињата е нетоксична и без олово. Вклучува повеќекратни монтирања на притисок, прилагодлива обележана и изречена лента за заклучување за безбеден и лесен склоп на средно-запад 32 "Висока дрвена порта, жица мрежа, проширува 29" -50 "ширина : ги чува вашите миленици безбедни и безбедни. Одговара на најразлични потреби и разни Простори. Оваа проширена порта за миленичиња е изработена од дрво/мрежа. Лесен и преносен дизајн. Лесен за инсталирање без алатки потребни за склопување. Мерки 32 "високи и се прошируваат за да одговараат на отворите 29" до 50 ". Вклучува 4 монтирања на притисок, прилагодлива обележана и изречена лента за заклучување за безбедно и лесно склопување.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата