.

.

Ѓердан за време на време и recemемиски ѓердан за жени, сет

Ѓердан за време на време и recemемиски ѓердан за жени, сет

DEN 191.84

Количината на стоката
Това е достапна

Динамичен и талентиран! Секој знак има приказна - слави ја вашата со овој треперлив сет на ѓосјак ѓердан. Овој убав ѓердан поставен по време и TRU ги содржи зборот и симболот на Близнаци. Одличен додаток на вашата постава за накит, или внимателен подарок за роденден за вашите омилени Близнаци! Метал : златен тон. Должини на ѓердан : 16 и 18 инчи со 3 "проширувачи. Затворање : спојки на ноктот на јастог. Акцент : Близнаци збор и зодијачен симбол, за родендени на 21 мај - 20 јуни. Прави одличен само купување или уникатен и личен подарок за мајка, ќерка, сестра , Наставник или пријател. Близнаци Зодијак ѓердан поставен за жени од време и Тру. Пол : Femaleенски.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата