.

.

Naturalсмит Природна Рачно Ткаена Перница За Фрлање Торба, 20 20

Naturalсмит Природна Рачно Ткаена Перница За Фрлање Торба, 20 20

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Додадете ги завршните допири во вашиот дом со нашите прекрасни перници за фрлање! Направени имајќи го предвид стилот и модата, нашите перници изгледаат одлично со сите видови домашен декор. Направено од најфин материјал и занаетчиски изработено, сигурно ќе шокирате и стравопочит со оваа нова перница. ДИМЕНЗИИ : 20 "х 20". СТИЛ : комплиментирајте го вашиот декор совршено со оваа перница за фрлање. ИЗДРЖЛИВОСТ : Нашите перници се направени имајќи ја предвид издржливоста и одржливоста, Направени од најдобрите достапни материјали. ВМЕТНЕТЕ : Вметнете е вклучен!. ВКЛУЧЕНО : една перница за фрлање. ЛЕСНО ОДРЖУВАЊЕ НА НЕГА : Перниците се лесни за чистење и безбедни за машинско ладно перење нежен циклус и суво ниско.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата