.

.

Лексон Мино Т Водоотпорен Вистински Безжичен Стерео Блутут Звучник На Полнење со карабин, Пасивен Бас Систем, Микрофон и Држач

Лексон Мино Т Водоотпорен Вистински Безжичен Стерео Блутут Звучник На Полнење со карабин, Пасивен Бас Систем, Микрофон и Држач

DEN 1119.84

Количината на стоката
Това е достапна

Запознајте Го Мино Т, член На Отворено На Семејството На блутут звучници На Лексон Мино. Направен за истражување, Овој Црн пренослив звучник вклучува карабин за да го прицврсти на предмети како вашата торба или велосипед. Исто така, доаѓа со држач за да можете гордо да го прикажувате во затворени простории. Миното е внимателно дизајнирано со пасивен бас систем. Оваа вградена технологија овозможува севкупно квалитетно искуство со слушање, за да можете да уживате во поизбалансиран, поцелосен звук во движење. Шанса за дожд? Нема проблем. Миното Е исто така водоотпорно благодарение на неговата ултра отпорна завршница. Подготвено е да одите таму каде што одите кога одите. И со до 5 часа континуирано време за репродукција, ќе имате саундтракови за да ја истакнете вашата авантура додека сте надвор и околу. Можете исто така да прифаќате повици, па дури и да ги користите како контрола на селфи. Миното Т се полни со помош на вклучениот USB-C кабел. Конечно, таа користи TWS технологија за да можете да ја спарите со друга (продадена одделно) за двојно повеќе аудио излез и извонредно стерео искуство. 5 Вати. 1.5 Во. Големина На Вуфер. Tws Компатибилност За Додавање На Сличен Звучник За Да Се Создаде Вистинско Искуство За Безжична Стерео Репродукција. Микрофон Без Раце. Bluetooth Технологијата Е Компатибилна Со Уреди Со Овозможен Bluetooth. До 32 Стапки. Опсег. Селфи Контрола. Водоотпорен (Ipx4) Домување Со Интегриран Цинк Легура Карабинер Кука. Штанд Направен Од Абс Пластика Отпорна На Удари. Добитник На Наградата За Дизајн На Црвени Точки За 2021 Година За Неговата Карактеристична И Модерна Форма. Траење На Батеријата До 5 Часа. Време На Полнење До 2 Часа. Вклучува УСБ-Ц Кабел За Полнење и Прирачник За Хартија. Црно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата