.

.

Ронсон Мулти-Цел Факел Комплет

Ронсон Мулти-Цел Факел Комплет

DEN 207.84

Количината на стоката
Това е достапна

Додадете моќ и разноврсност во вашиот комплет со алатки со Новиот Повеќенаменски Факел Ронсон. Ergономскиот факел отпорен на деца обезбедува огнена моќ таму каде што е потребно, од кујната до работилницата и пошироко, а додатоците за самостојно складирање се лесно заменливи за да можете да лемете, смалувате, олабавувате хардвер или дури и да свиткате стакло со прецизност и леснотија. Повеќенаменскиот факел-црна и сива боја со жолто лого На Ронсон Доаѓа погодно спакувано со конзерва Од 42 гр Ронсон Бутан. За оптимална употреба, Ронсон Бутан се препорачува при секоја употреба. Висок квалитет и разновидност за многу цели. Голем резервоар за Гориво; се полни Со Ронсон Бутан за долгогодишна употреба. До 2.400°F/1.300°C висина-прилагодлив, високопрецизен пламен. Одвојлив, самостојно складирање прицврстување на вентилаторот и совети за лемење со длето и фини точки овозможуваат мноштво намени. Копче за континуирана употреба за работа без раце. погодно спакувано со конзерва Од 42 грама Ронсон Бутан.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата