.

.

Аурурална Облека За Бебиња Клиренс Мало Бебе Момчиња Девојче Удобен Ден На Мајката Бејзбол Принт Со Кратки Ракави Ромпер Комбинезон Големини Прееми-18М

Аурурална Облека За Бебиња Клиренс Мало Бебе Момчиња Девојче Удобен Ден На Мајката Бејзбол Принт Со Кратки Ракави Ромпер Комбинезон

DEN 256.00

Количината на стоката
Това е достапна

Дете Бебе Момчиња Девојче Удобно Бејзбол Печатење На Денот На Мајката Комбинезон Со Кратки Ракави Карактеристики : + Мека Ткаенина Нашиот бебешки ромпер е изработен од мека ткаенина,пријателска за кожата, мека и дише, нема никаква штета на кожата на вашето бебе, дајте му на вашето бебе удобни искуства.€Дизајн€Мода еднобоен дизајн ромпер за бебе. Симпатична ромпер со кратки ракави, правејќи го вашето бебе да изгледа слатко и стилски.Дизајниран за новороденче! ①Повеќе Големини Се Препорачува возраст За Бебе : 0-24 Месеци. За да ја задржите облеката нова како првото купување, рачно измијте ја во ладна вода, со благ сапун и исушете ја рамно. Пред купување, ве молиме измерете ја големината на вашето бебе и погледнете ја табелата со големини лево. ①Прилики : нашата бебе девојка момче ромпер совршен за секојдневен, дневен, фотографија, туш за бебиња, роденденска забава или семеен ден. Исто така, тоа е одличен подарок за момчиња и девојчиња.●Производот Содржи Ќе добиете : 1pc Romper Моден дизајн, 100% Нов, висок квалитет!Материјал : 90% Памук,10% должина На Полиестерските Ракави : Кратка Боја На Ракавот : Како Што Покажува Сликата : Слаткиот Секојдневен и моден дизајн го прават вашето бебе попривлечно одлично за секојдневна, Дневна, забава или фотосесија, исто така одлична идеја за подароци за шоу за бебиња изработен е од висококвалитетни материјали,чувство на мека рака, без никаква штета на кожата на вашето бебе ве молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и малку боја варијација за различни Поставувања на екранот,Ви Благодариме За Вашето Разбирање!1 инч = 2,54 cmattence plz : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да купите, благодарам.Ви благодариме и убав ден!Пакетот вклучува : 1pc Romper Size Label Sizeusbustshoulderlengt0-3 Месеци0-30monts39cm/15.35"18.5 cm/7.28"41cm/16.14"3-6 Месеци 3-63monts41cm/16.14"19cm/7.48"43cm/16.93"6-12 месеци 6-126 Месеци 43 См/16,93"20 См/7,87"45 см/17,72"12-18 месеци 12-1812 месеци 45 см/17,72"21 см/8,27"47 см/18,50"18-24 месеци 18-2418 месеци 47 см/18,50"22см/8,66"49см/19,29"Големина : 0-3 Месеци Големина На Етикетата : 0-3ус : 0месечина : 39см/15,35"рамо : 18,5 см/7,28"должина : 41см/16,14"големина : 3-6 месеци големина на етикетата : 3-6ус : 3месечина : 41см/16,14"рамо : Должина од 19 см/7,48" : 43 См/16,93"Големина : 6-12 Месеци големина На етикетата : 6-12ус : 6 месеци биста : 43 см/16,93"рамо : 20 см/7,87"должина : 45 См/17,72"големина : 12-18 месеци големина на етикетата : 12-18ус : 12 месеци биста : 45 см/17,72"Рамо : 21 См/8,27"Должина : 47 См/18,50"Големина : 18-24 месеци големина на етикетата : 18-24ус : 18 месеци биста : 47 см/18,50"рамо : 22 См/8,66"должина : 49 см/19,29" дозвола за облека за бебиња. комплети облека за момчиња за бебиња. бебешки панталони 3-6 месеци. дозвола облека под 5 5.00. дозвола облека под 1 10.00.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата