.

.

Leesechin Жени Плус Големина Фустани Дозвола Трендовски Дами Ракав Точка Печатење Краток Ракав V-Вратот Завој Ретро Мини Фустан

Leesechin Жени Плус Големина Фустани Дозвола Трендовски Дами Ракав Точка Печатење Краток Ракав V-Вратот Завој Ретро Мини Фустан

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Мода Женски Ракав Точка Печатење Краток Ракав V-Вратот Завој Ретро Мини Фустанкарактеристики : 1.Карактеристики : Стилски и моден дизајн,, Лето И Пролет И Aut2.Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни.3.Повеќе секси и привлечни за носење.4.Прилика : за работа, домашен Одмор и повеќе. Одговараат Заumn, Лето и Пролет.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Сезона : Aut/Пролетен Пол : Женска Пригода : Секојдневен Материјал : Полиестерстил : Секојдневен, Моден Должина : Редовен Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Фустан, Материјал : овој краток ракав, фустан без ракави за жени е изработен од мека, лесна, без брчки и течна полиестерска ткаенина. Тенки, но воопшто не гледаат како што е наредено. Удобно за носење во текот на целата година. }Детали : половината на фустанот е еластична, удобна за носење и совршено ја прегрнува вашата фигура. Отстранлив појас за половината може слободно да се додаде за поелегантен изглед. Фустанот има внатрешна обвивка, така што не се гледа. Се вклопуваат и разгоруваат линискиот раб добро одговара на сите облини бидејќи помага да се сокријат стомакот и колкот. €Натпревари : овој женски фустан лесно се комбинира со сандали, потпетици, чизми, патики, хеланки или ѓердан, обетки, капи во пролет, лето fall или зима за каузален, елегантен, ласкав и женствен изглед. ●Прилики : фустанот со Долги ракави е лесен за облекување нагоре и надолу за секоја пригода, како породилно, свадбен гостин, дипломирање, секојдневно, нега, забава, велигден, работа, канцеларија, годишнина, ноќ за состаноци,туш за бебиња, коктел, плажа, одмор и така натаму. Забелешка : пред да нарачате, ве молиме внимателно прочитајте ја нашата табела со големини во описот на производот и изберете ја вашата големина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата