.

.

КАЈЌ Долна Облека За Жени, Жени Шорцеви За Обликување Долна Облека Лифт Гаќи Компресија Долна Облека Половината Тенок Обликувач На Телото Патент Абдоминални Гаќи ?

КАЈЌ Долна Облека За Жени, Жени Шорцеви За Обликување Долна Облека Лифт Гаќи Компресија Долна Облека Половината Тенок Обликувач

DEN 207.84

Количината на стоката
Това е достапна

Жени Секси Еднобојна Чипка Триаголник Беспрекорен Среден Струк Гаќи За Дишење Жена Долна Облека Жени Секси Еднобојна Чипка Триаголник Беспрекорен Среден Струк Гаќи За Дишење. Материјал : Чипка. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 30гр. големина На Пакетот : 10х5х3см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Цврст : 100% Памук; Грејачи : 75% Памук, 25% Полиестер. ОЗНАКА-БЕСПЛАТНО, БЕЗ ЧЕШАЊЕ-Без досадна ознака за чешање или куп нагоре. КВАЛИТЕТНА ТКАЕНИНА - нашиот мултипакет за долна облека со низок пораст на ханес е направен од ултра-меко претходно испукано 100% памук (загадените стилови се 75% памук/25% полиестер). ОПЦИИ ЗА ГОЛЕМИНА - од памучна долна облека, нашите повеќе опции за големина на женска долна облека го прават купувањето едноставно. ЛЕСНА НЕГА-Фрлете ги веднаш во машината за перење кога ќе дојде време да се освежите!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата