.

.

Вториот Мандат На Претседателот Труман На Август. Историја

Вториот Мандат На Претседателот Труман На Август. Историја

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Вториот Мандат На Претседателот Труман На Август. 15 Историја (36 х 24) ќе го направи совршениот додаток на вашиот дом или канцеларија или примач на подароци. Ова лиценцирано Ликовно Печатење беше репродуцирано На Врвна Тешка Берзанска Хартија која ги доловува сите живописни бои и детали за оригиналот. Овој прекрасен Отпечаток На Постер За Ликовна Уметност е подготвен за закачување или врамување и бродови во преголема цевка за максимална заштита. Вториот Мандат На Претседателот Труман На Август. 15 Историја-Точка # VAREVCHISL038 EC843.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата